O wydarzeniu

Webinarium Webinarium

Zapraszamy firmy do udziału w sesji pitchingowej prowadzonej online (ePitch), która odbędzie się 22 marca 2019 r. o godzinie 17:00. Zgłoszenia przyjmujemy do 20 lutego 2019 r.


ePitch organizowany jest przez TAFTIE (The European Network of Innovation Agencies) we współpracy z europejską platformą start-upową EuroQuity. Sesja pitchingowa jest otwarta dla wszystkich sektorów gospodarki.

Europejska Sieć Agencji ds. Innowacji (TAFTIE) skupia 29 organizacji z 28 krajów europejskich. Głównym celem stowarzyszenia jest współpraca na poziomie europejskim w zakresie wdrażania krajowych programów innowacyjnych, jak również dzielenie się dobrymi praktykami.

W trakcie sesji, 5-7 firm zaproszonych przez organizatorów do udziału w ePitchu, będzie miało możliwość zaprezentowania w ciągu 6 minut swojej firmy przed europejskimi inwestorami.

Kryteria naboru:

 • Młoda firma działająca już na rynku (startup), oferująca unikalne produkty/usługi z dużym potencjałem odniesienia sukcesu na rynku międzynarodowym,
 • Szukająca/zainteresowana oddaniem części udziałów potencjalnemu inwestorowi,
 • Firma powinna oferować już swój produkt/usługi klientom na rynku, nawet nieodpłatnie,
 • Firma powinna mieć jasno sformułowane, wykonalne komercyjnie i finansowo pomysły/plany rozwoju produktu/usług/biznesu oraz wiedzę na temat swoich potrzeb finansowych wymaganych do ich realizacji,
 • Firma powinna posiadać własną stronę internetową i inne materiały/analizy itp. w języku angielskim oraz dokonać krótkiej prezentacji w jęz. angielskim (ok. 6 min) podczas wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy przesłać na adres monika_luczak@parp.gov.pl krótki opis swojej firmy w języku angielskim (pitch deck) w formie prezentacji (10-12 slajdów), zawierającej następujące elementy:

 1. Nazwa firmy i misja
 2. Opis problemu, który chcemy rozwiązać
 3. Rozwiązanie tego problemu
 4. Opis produktu
 5. Opis rynku
 6. Model biznesowy
 7. Strategia
 8. Opis konkurencji
 9. Road map / milestones
 10. Finanse
 11. Zespół
 12. Kontakt do firmy

Zgłoszenia przyjmowane będą do 20 lutego 2019 r.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wyboru uczestników sesji pitchingowej. Liczba miejsc ograniczona!

 

Dodatkowych informacji udziela:

Monika Łuczak

e-mail: monika_luczak@parp.gov.pl

Termin
22.03.2019 17:00 - 19:00
Miejsce
Online Zobacz mapę

Udostępnij

Program

22.03.2019

17:00 - 19:00

TAFTIE online pitch

Brak możliwości zapisu.