14 października 2021

Akademia PARP: nadchodzące premiery

Udostępnij

Nadchodzące miesiące w Akademii PARP zapowiadają się bardzo ciekawie. Poniżej prezentujemy najnowsze zapowiedzi portalu e-learningowego. Aktualnie w ofercie Akademii znajdują się 34 bezpłatne kursy online, a w najbliższym czasie zostanie opublikowanych 12 nowych kursów, na które już w tej chwili można się zapisywać.

Dzięki e-kursom poszerzysz wiedzę z takich dziedzin jak: finanse, prawo, zarządzanie, marketing i kompetencje osobiste.

Wśród nowości znajdują się następujące kursy:

 • Jak rozwinąć własną firmę?

Dzięki udziałowi w kursie uzyskasz wiedzę na temat rozwoju swojej działalności gospodarczej, ze szczególnym naciskiem na dobór odpowiedniej strategii, przygotujesz plan rozwojowy, a także poznasz narzędzia wspierające rozwój przedsiębiorstwa.

>Zapisz się na kurs

 • Jak efektywnie pracować i zarządzać zdalnie personelem?

Biorąc udział w szkoleniu poznasz konkretne wskazówki i narzędzia pozwalające uczynić pracę zdalną efektywnym i motywującym systemem pracy. Będziesz wiedział/a, jak prawidłowo zarządzać zespołem, który pracuje w systemie zdalnym i jakich błędów należy się szczególnie wystrzegać w procesie tworzenia takiego systemu.

>Zapisz się na kurs

 • Analiza sprawozdań finansowych

Po ukończeniu kursu uzyskasz aktualną wiedzę o elementach składowych sprawozdań finansowych oraz dowiesz się, jak przeprowadzić analizę sprawozdania finansowego oraz jak ją wykorzystać do celów biznesowych.

>Zapisz się na kurs

 • Eksport dla początkujących

Po szkoleniu e-learningowym będziesz w stanie zidentyfikować najważniejsze zagadnienia i problemy występujące w eksporcie, ocenić swoje szanse w handlu zagranicznym i zbudować trwałą strategię eksportową. Dowiesz się także, jak zawrzeć i zrealizować transakcję eksportową oraz jakie formalności się z tym wiążą.

>Zapisz się na kurs

 • Spedycja i logistyka w eksporcie

Po odbyciu szkolenia zdobędziesz podstawową wiedzę na temat funkcjonowania spedycji i logistyki w transporcie drogowym z uwzględnieniem podstawowych pojęć, przeliczników, sposobów kalkulacji stawek/wycen, oraz metod organizacji przewozów towarów.

>Zapisz się na kurs

 • Marketing internetowy – kurs zaawansowany

Dzięki udziałowi w kursie zdobędziesz wiedzę o budowaniu skutecznych kampanii e-marketingowych. Nauczysz się określać cele strategiczne, grupy docelowe oraz optymalizować koszty, dobierając najskuteczniejsze narzędzia marketingowe.

>Zapisz się na kurs

 • Ubezpieczenia w działalności MŚP

Po ukończeniu kursu zapoznasz się z podstawowymi zasadami, jakimi powinieneś się kierować wybierając ubezpieczyciela oraz konkretny produkt ubezpieczeniowy.

>Zapisz się na kurs

 • Dochodzenie i zarządzanie należnościami

Biorąc udział w szkoleniu uzyskasz podstawową wiedzę na temat metod zabezpieczenia Twojego biznesu przed nierzetelnymi płatnikami oraz sposobów dochodzenia należności.

>Zapisz się na kurs

 • Marketing eksportowy

Po szkoleniu e-learningowym dowiesz się, jak przystosować swoją działalność gospodarczą do prowadzenia biznesu na zagranicznych rynkach, ze szczególnym naciskiem na dobór odpowiedniej strategii. Przygotujesz plan organizacyjno-rozwojowy firmy, a także poznasz narzędzia wspierające rozwój przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych.

>Zapisz się na kurs

 • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

Dzięki udziałowi w kursie uzyskasz podstawową wiedzę na temat budowania i utrzymania relacji z klientem, ze szczególnym uwzględnieniem aspektów szeroko rozumianej komunikacji, obsługi klienta oraz systemów i narzędzi wspierających te procesy.

>Zapisz się na kurs

 • Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Po ukończeniu kursu będziesz wiedział/a, jak przejść przez procedurę zakładania spółki z o.o. i jak wygląda procedura jej likwidacji. Poznasz również m.in. prawa i obowiązki przysługujące wspólnikom oraz dowiesz się, jakie organy występują w spółce z. o.o.

>Zapisz się na kurs

 • Ochrona własności przemysłowej w MŚP

Biorąc udział w kursie zrozumiesz, czym jest własność przemysłowa, dowiesz się co daje ochrona własności przemysłowej oraz na co trzeba uważać, żeby nie naruszyć praw innych. Uzyskasz także informacje na temat tego, w jaki sposób możesz chronić przewagę konkurencyjną Twojego przedsiębiorstwa w dziedzinie własności przemysłowej. 

>Zapisz się na kurs

Oferta kursów e-learningowych Akademii PARP jest darmowa. Ukończenie każdego z nich daje możliwość uzyskania certyfikatu bez wychodzenia z domu.

Zapraszamy do śledzenia strony Akademii PARP, gdzie będziemy Was informować  o datach uruchomienia przyszłych kursów.

Aby nie przeoczyć żadnych treści związanych z kursami, zachęcamy do zapisania się na wybrane kursy e-learningowe już dziś – kliknij tutaj.

Zobacz więcej podobnych artykułów