15 stycznia 2020

Firma z Macedonii poszukuje producentów oraz dostawców mrożonych produktów

Macedońska firma, importer i dystrybutor różnego rodzaju produktów spożywczych, takich jak mrożone mięso i produkty mięsne (kurczak, indyk, wołowina i cielęcina, wieprzowina i ryby morskie), poszukuje nowych partnerów w Europie (producentów i hurtowników z branży spożywczej). Firma oferuje współpracę w ramach umowy dystrybucyjnej lub agencyjnej.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRMK20191203001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

 

Opublikowano: 15.01.2020 14:46
Poprawiono: 15.01.2020 14:46
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: