05 luty 2019

Nadchodzące targi na Tajwanie

Udostępnij

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach targowych organizowanych przez partnera Enterprise Europe Network na Tajwanie, Tajwańską Radę Rozwoju Handlu Zagranicznego TAITRA.

Odwiedzający TIMTOS znajdą tam produkty z każdego ogniwa łańcucha dostaw obrabiarek, a także inteligentne technologie i rozwiązania produkcyjne. Wynika to z faktu unikalnego charakteru tajwańskiego klastra obrabiarkowego, który obejmuje ponad 16 500 producentów maszyn i dostawców części, tworzących zintegrowany łańcuch dostaw. Stanowi on podstawę dla firm do produkcji wysokiej jakości precyzyjnych maszyn spełniających wymagania przemysłu lotniczego, samochodowego, medycznego, zaawansowanych technologii i elektroniki konsumenckiej.

Targi te są jedną z największych, corocznych imprez biznesowych na Tajwanie i przyciągającą wiele międzynarodowych firm - prawie 30% wystawców pochodzi z zagranicy. Rowery produkowane na Tajwanie osiągnęły 50% udział w rynku europejskim. Tajwan wyznacza również globalne trendy w obszarze innowacyjnych, inteligentnych rozwiązań, dzięki którym rowery stają się częścią Internetu Rzeczy.

Targi FOOD TAIPEI skupiają najlepszych dostawców z Tajwanu i zza granicy, którzy oferują odwiedzającym pełną gamę wyjątkowych produktów i składników spożywczych. Podczas ubiegłorocznej edycji targów aż 1079 wystawców, w tym 468 spoza Tajwanu, prezentowało swoje produkty na 2197 stoiskach.