20 lutego 2019

Nadchodzące targi na Tajwanie

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach targowych organizowanych przez partnera Enterprise Europe Network na Tajwanie, Tajwańską Radę Rozwoju Handlu Zagranicznego TAITRA.

Targi te są jedną z największych, corocznych imprez biznesowych na Tajwanie i przyciągającą wiele międzynarodowych firm - prawie 30% wystawców pochodzi z zagranicy. Rowery produkowane na Tajwanie osiągnęły 50% udział w rynku europejskim. Tajwan wyznacza również globalne trendy w obszarze innowacyjnych, inteligentnych rozwiązań, dzięki którym rowery stają się częścią Internetu Rzeczy.

Największe w Azji targi części samochodowych na rynek wtórny. W ubiegłym roku targi przyciągnęły ponad 1300 wystawców na 3900 stoiskach! Targi te są kluczową platformą pozyskiwania części samochodowych, zapewniają najlepszą jakość i innowacyjne produkty, a także oferują niestandardowe rozwiązania.

Targi FOOD TAIPEI skupiają najlepszych dostawców z Tajwanu i zza granicy, którzy oferują odwiedzającym pełną gamę wyjątkowych produktów i składników spożywczych. Podczas ubiegłorocznej edycji targów aż 1079 wystawców, w tym 468 spoza Tajwanu, prezentowało swoje produkty na 2197 stoiskach.