14 stycznia 2019

Holenderska firma poszukuje dostawców urządzeń medycznych

Holenderska firma zajmująca się sprzedażą urządzeń medycznych poszukuje nowych partnerów, którzy uzupełnią i poszerzą jej ofertę jednorazowych urządzeń chirurgicznych i produktów do opieki domowej. W przypadku urządzeń chirurgicznych firma poszukuje producentów urządzeń jednorazowego użytku do chirurgii laparoskopowej i chirurgii klatki piersiowej. Dla produktów domowej opieki zdrowotnej firma poszukuje producentów produktów zdrowotnych dla pacjentów z cukrzycą.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRNL20181031001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

 

***

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD (Partnership Opportunities Database), która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szukasz dostawców lub nowych rynków zbytu?

Szukasz nowych rozwiązań technologicznych?

Zapraszamy do skorzystania z bazy POD!

Opublikowano: 14.01.2019 09:43
Poprawiono: 13.05.2019 12:23
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: