Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
  Dzisiaj jest: poniedziałek, 29 maja 2017 r.
Mapa strony | Forum | Serwis prasowy| Kontakt | Newsletter   
BIP     drukuj     En   
Szukaj w serwisie:     
Strona główna >> Fundusze Strukturalne w Agencji

FUNDUSZE STRUKTURALNE W AGENCJI

W związku z przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej PARP odpowiedzialna jest za niektóre działania w ramach ,Sektorowego Programu Operacyjnego "Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw" (1.1, 1.2, 2.1, 2.2.1 i 2.3). Są one współfinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Celem Programu jest poprawa pozycji konkurencyjnej polskiej gospodarki poprzez wsparcie rozwoju przedsiębiorstw oraz instytucji otoczenia biznesu.

PARP jest również odpowiedzialna za działanie "Rozwój kadr nowoczesnej gospodarki i przedsiębiorczości" w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich, który jest współfinansowany przez Europejski Fundusz Społeczny.

Dzięki tym środkom przedsiębiorcy niezależnie od wielkości firmy, będą mogli skorzystać z tańszych kursów szkoleniowych dla pracowników przedsiębiorstw, studiów podyplomowych dla pracowników przedsiębiorstw, staży szkoleniowych dla pracowników przedsiębiorstw w instytucjach naukowo-badawczych, podstawowego doradztwa i informacji dla małych przedsiębiorstw, szkoleń i doradztwa dla przedsiębiorstw w zakresie zarządzania, szkoleń i doradztwa w zakresie zarządzania BHP, projektów w zakresie pracy tak zwanej atypowej (np. rotacja pracy, telepraca).409,3 kb Zasady promocji projektu realizowanego w ramach SPO WKP
1 706,8 kb Przewodnik po funduszach strukturalnych
dla przedsiębiorców oraz instytucji wspierających firmy
2 198,3 kb Jak rozliczyć dotacje SPO WKP na doradztwo i inwestycje - poradnik PARP - wydanie II